Mercusys AC12 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Mercusys AC12 Router Fiyatları

Mercusys AC12 1200 Mbps Dual Band Router

Satıcı: nepalbilisim

974,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 974.64
Mercusys Ac12 4 Port 1200 Mbps Router

Satıcı: nepalbilişim

975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 975.00
Mercusys AC12 1200 Mbps Dual Band Router

Satıcı: TECHWORLD

975,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 975.57
Tp-Lınk Mercusys Ac12 Ac1200 867Mbps/5Ghz/300Mbps/2.4Ghz Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.043,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1043.80
Tp-Link Mercusys AC12 Dual Bant 4 Port Kablosuz Router AC1200

Satıcı: SMALLMAN

1.103,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1103.75
TP-LINK MERCUSYS AC12 1200Mbps DUAL BAND ROUTER

Satıcı: Smallman

1.149,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1149.18
Tp-lınk Mercusys Ac12 Ac1200 867mbps/5ghz/300mbps/2.4ghz Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: Telnet Bilişim

1.164,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1164.00
TP-LINK Mercusys AC12 1200mbps Dual Band Router

Satıcı: Smallman

1.198,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1198.35
Mercusys AC12, AC1200, 4port, 300-867MBPS, Dualband, Masaüstü, Megabit, Router

Satıcı: TelnetBilişim

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1200.00
Tp-lınk Mercusys Ac12 Ac1200 867mbps/5ghz/300mbps/2.4ghz Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: Teknoteg

1.231,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1231.56
Tuba Toptaş Tp-Lınk Mercusys AC12 AC1200 867MBPS/5GHZ/300MBPS/2.4GHZ Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: MAESKO

1.416,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 1416.26
TP-LINK Mercusys AC12 1200mbps Dual Band Router

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.473,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1473.58
TP-Link Mercusys Ac12 Dual Bant 4 Port Kablosuz Router Ac1200

Satıcı: pazareyle

1.496,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 1496.37

Mercusys AC12 Router Fiyat Geçmişi

Mercusys AC12 Router Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok

Mercusys AC12 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Ebeveyn Kontrolü Var
• Misafir Ağı (MSSID) Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.85 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 222 mm
• Derinlik 140 mm
• Yükseklik 32 mm

Mercusys AC12 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.