Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
150 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var

Mercusys MT110 Mobil Hotspot Fiyatları

Mercusys Mt110 4G LTE Mobıl Wı-fı (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.189,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1199.3
Mercusys MT110, 4G Taşınabilir Mobil Modem, 150Mbps ye kadar İnternet Hızı, 10 Cihaza Kadar Bağlantı, 2200 mAh Batarya, Kurulum Gerektirmez, Mobil Uygulama Desteği

Satıcı: Amazon.com.tr

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1709
Mercusys MT110 4g Lte Şarjlı Taşınabilir Modem

Satıcı: mediamarkt | 21 yorum

1.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1615.00
Mercusys MT110 4g Lte Şarjlı Taşınabilir Modem

Satıcı: teknosa

1.656,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1656.53
Mercusys MT110 | 4G LTE Mobil Wi-Fi Modem | 150 Mbps Hız | 10 Cihaza Kadar Bağlantı | 2200 mAh Batarya | SIM Kart Tak ve Kullan | Mobil Uygulama Desteği

Satıcı: Hepsiburada | 97 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1699.00
Mercusys Mt110 4G LTE Mobil Wi-Fi Modem 150 Mbps 10 Cihaza Kadar 2200 mAh Batarya SIM Tak & Kullan Uygulama 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1699.00
Mercusys MT110 4G LTE Şarjlı 2200mAh Batarya Wİ-Fİ 10 Kullanıcılı Taşınabilir Modem

Satıcı: Teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1699.00
Mercusys Tp-Link MT110 4G LTE Mobil Router Sim Kartlı

Satıcı: MediaMarkt

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1700.00
Mercusys MT110 4G LTE Şarjlı 2200mAh Batarya Wİ-Fİ 10 Kullanıcılı Taşınabilir Modem

Satıcı: MEDIAMARKT

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1700.00
Mercusys Mt110 4G LTE Mobil Wı-fı 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1709
MERCUSYS MT110 4G LTE MODEM

Satıcı: onlinealisverisyap

1.818,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 1818.21
Mercusys Mt110 4G Lte Modem

Satıcı: onlinealisverisyap

1.853,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 1853.50
Mercusys Mt110 4Port Gigabit 4G Lte Router

Satıcı: ramazanmutlu

1.987,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 1987.70
Mercusys MT110 4G LTE Mobil WiFi 1.952,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 1962
Mercusys MT110 4G LTE Şarjlı 2200mAh Batarya Wİ-Fİ 10 Kullanıcılı Taşınabilir Modem

Satıcı: onlinealisverisyap

2.057,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 2057.48
Mercusys MT110 4G LTE Şarjlı 2200mAh Batarya Wİ-Fİ 10 Kullanıcılı Taşınabilir Modem

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.055,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 2055.48
Tp-Link Mercusys MT110 4g Lte Mobil Router Sim Kartlı

Satıcı: Core Bilgisayar

2.562,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

17 2562.43

Mercusys MT110 Mobil Hotspot Fiyat Geçmişi

Mercusys MT110 Mobil Hotspot Temel Özellikleri

150 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0
Var

Mercusys MT110 Mobil Hotspot Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet
• Diğer Bağlantılar Sim Kart Yuvası

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Dahili Batarya Var
• Batarya Kapasitesi 2200 mAh
• Batarya Ömrü 10 saat

TASARIM TASARIM

• Genişlik 111 mm
• Derinlik 70 mm
• Yükseklik 24 mm

Mercusys MT110 Mobil Hotspot Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.