Mercusys MW305R V2 Router

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Mercusys MW305R V2 Router Fiyatları

Mercusys MW305R, 300 Mbps Kablosuz N Yönlendirici

Satıcı: Amazon.com.tr

570,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 580.88
Mercusys Mw305r 300 Mbps Access Point

Satıcı: tulparlife

570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 570.00
Mercusys Mw 305R 300 Mbps Wifi N Router

Satıcı: BtB AVM

636,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 636.40
Mercusys MW305R 300 Mbps 2.4 Ghz Wireless N Router

Satıcı: Nethouse

650,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 650.07
Mercusys MW305R 300 Mbps 2.4 Ghz Wireless N Router

Satıcı: INTROS

650,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 650.07
Mercusys MW305R 300 Mbps Wifi-N Router 2.4 GHz 3 Antenli Güçlü Bağlantı Özellikleri

Satıcı: vankartusbilgisayar | 187 yorum

660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 660.00
Mercusys TP-LINK MW305R 3PORT 300Mbps ROUTER

Satıcı: Nethouse

679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 679.00
MERCUSYS MW305R, 4Port, 300Mbps, 2.4Ghz WiFi, Masaüstü, Megabit, Router

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 689.00
Tp-Link Mercusys MW305R 300 Mbps Kablosuz Router

Satıcı: Nethouse

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 699.00
MERCUSYS MW305R 300mbps N300 2.4GHZ EV Ofis Tipi Access Point Router 3x 5dbi sabit anten

Satıcı: onlinealisverisyap

699,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 699.02
TP-LINK MERCUSYS MW305R 4 Port 300mbps 3x5dBi Anten Router Access Point

Satıcı: Nethouse

707,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 707.81
TP-LINK MERCUSYS MW305R 3PORT 300Mbps ROUTER

Satıcı: 1DoluDukkan

712,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 712.00
Mercusys TP-LINK MW305R 3PORT 300Mbps ROUTER

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 799.00
Tp-Link Mercusys Mw305R 300 Mbps Kablosuz Router Siyah

Satıcı: Nethouse

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 799.00
Tp-Lınk Mercusys MW305R 300MBPS Wıfı N Router

Satıcı: Kronosys

854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 854.00
Tp-Link Mercusys Mw305R 300 Mbps Kablosuz Router Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

16 879.00
TP-LINK MERCUSYS MW305R 3PORT 300Mbps ROUTER

Satıcı: HEDEF MARKET

921,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 921.20

Mercusys MW305R V2 Router Fiyat Geçmişi

Mercusys MW305R V2 Router Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
Uzaktan Yönetim:
Var

Mercusys MW305R V2 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 3
• Azami Anten Gücü 5 dBi
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 169 mm
• Derinlik 35 mm
• Yükseklik 116 mm

Mercusys MW305R V2 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.