Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Mikrotik RB941-2ND-TC WLAN bağlantı noktası 300 Mbit/s Mavi, Beyaz Satıcı: Rugo Bilişim
1.417,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 1427
MikroTik Router hEX lite (RB750r2) Beyaz Satıcı: Rugo Bilişim
2.361,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 2371
Mikrotik RB750R2 Hex Lite Yönlendirici Kartı
Satıcı: Rugo Bilişim
2.443,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 2443.00
Mikrotik RB750R2 Routerboard 750R2, Hex Lite
Satıcı: DINCNET
2.878,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 2878.00
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM