Netis W1 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Netis W1 Router Fiyatları

Netis W1 300 Mbps 2.4 ghz Kablosuz Wifi Router

Satıcı: maksimumbilgisayar

548,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 548.70
Netis W1 300Mbps 2.4 Ghz 1-Wan+2,Lan 2,5Dbi Anten Smart Kablosuz Router

Satıcı: mertelektronik

665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 665.00
Netis W1 Kablosuz Router Wifi 300Mbps Elk-06068

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

665,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 665.50
Netis W1 300 Mbps 2.4 ghz Kablosuz Wifi Router

Satıcı: jetucuzal

681,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 681.69
Netis W1 300MBPS 2.4ghz Fe Wan+2xfe Lan Port 2X5DBI Anten Ap Kablosuz Wifi Router

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

689,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 689.24
Netis W1 300MBPS 2.4GHZ 1*WAN+2*LAN 2*5DBI ANTEN AP+REPEATER+WISP SMART KABLOSUZ ROUTER

Satıcı: jetucuzal

737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 737.00
Netis W1 300 Mbps 2.4GHz Kablosuz Router-Repeater-Access Point-Wisp Smart

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

765,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 765.72
Netis W1 300 Mbps 2.4ghz Kablosuz Router - Repeater

Satıcı: Arzu Elektronik

769,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 769.10
Netis W1 300 Mbps 2.4Ghz 2 Antenli Router Repeater Smart İnternet Sinyal Güçlendirici

Satıcı: AYT Ticarett

781,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 781.05
Netis W1 300 Mbps 2.4GHz Kablosuz Router - Repeater - Access Point - Wisp Smart

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

836,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 836.85
Netis W1 300 Mbps 2.4Ghz 2 Antenli Router Repeater Smart İnternet Sinyal Güçlendirici

Satıcı: AYTTİCARET

919,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 919.79
Netis W1 300Mbps 2.4GHz 1-WAN+2-LAN 2-5dBi Anten AP+Repeater+WISP Smart Kablosuz Router

Satıcı: Gür Elektronik

948,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 948.81
Netis W1 300 Mbps 2.4GHz Kablosuz Router - Repeater - Access Point - Wisp Smart

Satıcı: Hızlı Stok

1.206,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1206.88

Netis W1 Router Fiyat Geçmişi

Netis W1 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.5 A

Netis W1 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.