Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
800 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie Reyee RG-EW3200GX Pro Router Fiyatları

Ruijie Reyee 3200Mbps Wi-Fi 6 Gigabit Mesh Router RG-EW3200GX-Pro

Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5209
Ruijie RG-EW3200GX Pro AX3200 Dual Band Oyun Router Geniş Kapsama Alanı ve Kolay Kurulum

Satıcı: GGS teknoloji

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5999.00
RUIJIE RG-EW3200GX Pro AX3200 Dual Band Wi-Fi 6 GAMING Router

Satıcı: Smartlink

6.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 6209.00
RUIJIE RG-EW3200GX Pro AX3200 Dual Band GAMING Router

Satıcı: ZmTeknoloji

6.324,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 6324.27
RUIJIE RG-EW3200GX Pro AX3200 Dual Band Wi-Fi 6 GAMING Router

Satıcı: onlinealisverisyap

6.374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 6374.00
Ruıjıe Rg-Ew3200gx Pro Ax3200 Dual Band Gamıng Router

Satıcı: ZmTeknoloji

6.453,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6453.50
Ruıjıe Rg-Ew3200gx Pro Ax3200 Dual Band Gamıng Router

Satıcı: onlinealisverisyap

6.506,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 6506.30
RUIJIE REYEE REYEE Wi-Fi 6 Ev Tipi Router 5 x 10/100/1000 Base-TPort 1 WAN Çift Bant 3200Mbp

Satıcı: Smartlink

6.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6570.00
RUIJIE RG-EW3200GX Pro AX3200 Dual Band Wi-Fi 6 GAMING Router

Satıcı: netsipariş

6.954,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 6954.00
REYEE RG-EW3200GX PRO WIFI 6 MESH ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

7.226,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 7226.30

Ruijie Reyee RG-EW3200GX Pro Router Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-EW3200GX Pro Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
800 Mbps
Var
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie Reyee RG-EW3200GX Pro Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Şifreleme Türleri WPA WPA2
• WPS Yok
• VPN Var
• VPN Tipi PPTP
• Ebeveyn Kontrolü Var
• Misafir Ağı (MSSID) Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 2.5 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 190 mm
• Derinlik 190 mm
• Yükseklik 41 mm

Ruijie Reyee RG-EW3200GX Pro Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.