Ruijie RG-EW1300G Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
400 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie RG-EW1300G Router Fiyatları

RUIJIE RG-EW1300G 1300mbps Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.950,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1960.56
Ruıjıe Rg-Ew1300g 1300Mbps Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.834,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1834.90
RUIJIE RG-EW1300G 1300mbps Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.836,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1836.87
Ruıjıe RG-EW1300G 2.4/5 Ghz Dualband 2x2 1300 Mbps 802.11ac Home Router

Satıcı: ARTIZAMAN

1.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1860.00
Ruıjıe RG-EW1300G 2.4/5 Ghz Dualband 2x2 1300 Mbps 802.11ac Home Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.866,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1866.08
Ruıjıe Rg-Ew1300g Ac1300 Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: ZmTeknoloji

1.873,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1873.60
Reyee RG-EW1300G Dual-Band Gigabit Wi-Fi 5 Router

Satıcı: ramazanmutlu

1.937,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1937.31
Ruijie Reyee RG-EW1300G 1300M Dual-Band Gigabit Kablosuz Router - Siyah

Satıcı: smartlink

2.052,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 2052.37
Reyee RG-EW1300G Dual-Band Gigabit Wi-Fi 5 Router

Satıcı: onlinealisverisyap

2.078,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2078.68
Ruıjıe Reyee RGEW1300G 4 Port Gıgabıt 2.4/5ghz 5 Dbı 1300MBPS Wıfı5 2x2 Mımo Cloud Yönetilebilir Home Router

Satıcı: Ethos Elektronik

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2100.00
RUIJIE 1300mbps Gigabit Dual Band Access Point Router Ag Switch Wi-Fi Wi-Fi 5 1300mbps

Satıcı: Smartlink

2.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 2195.00
RUIJIE RG-EW1300G AC1300 Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: Hızlı Stok

2.587,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 2587.85
RUIJIE RG-EW1300G AC1300 Gigabit Dual Band Access Point Router

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

2.795,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2795.18
RUIJIE Reyee RG-EW1300G, AC1300, 4Port GigaBit, 1267Mbps, Dual Band, Wifi 5, Masaüstü, Reyee Mesh, Router

Satıcı: MAESKO

2.805,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 2805.63

Ruijie RG-EW1300G Router Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-EW1300G Router Temel Özellikleri

867 Mbps
400 Mbps
USB:
Yok
Var
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie RG-EW1300G Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Ethernet Özelliği 4xRJ45 (1Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 230 mm
• Derinlik 130 mm
• Yükseklik 30 mm

Ruijie RG-EW1300G Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.