Ruijie RG-EW300N Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie RG-EW300N Router Fiyatları

Reyee RG-EW300N 300Mbps AP - Repeater - Wisp Kablosuz Smart Router Yönlendirici

Satıcı: TelnetBilişim | 1 yorum

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 950.00
Ruıjıe Ruijie Reyee Rg-Ew300n 4Port 10/100 300Mbps 2.4Ghz 5Dbi Router

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

893,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 893.90
Reyee Rg-Ew300N 300Mbps Ap - Repeater - Wisp Kablosuz Router Yönlendirici

Satıcı: Telnet Bilişim

921,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 921.50
Ruijie RG-EW300N 4 Port 300 Mbps Router

Satıcı: Telnet Bilişim

921,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 921.50
Ruijie RG-EW300N Kablosuz Router

Satıcı: alfaelektronik

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 929.07
RUIJIE RG-EW300N N300 EV Ofis Tipi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

934,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 934.93
RUIJIE RG-EW300N N300 EV Ofis Tipi Router

Satıcı: onlinealisverisyap

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 939.06
Ruıjıe Rg-Ew300n N300 Ev Ofis Tipi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

950,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 950.70
Ruijie RG-EW300N Kablosuz Router

Satıcı: onlinealisverisyap

952,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 952.58
RUIJIE Rg-ew300n 300mbps Wireless Smart Router

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 999.00
Ruijie Reyee RG-EW300N 300 Mbps Kablosuz Akıllı Yönlendirici Wireless Smart Router

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.051,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1051.51
Ruijie Reyee RG-EW300N 300 Mbps Kablosuz Akıllı Yönlendirici Wireless Smart Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.056,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 1056.98
Reyee RG-EW300N 300Mbps AP - Repeater - Wisp Kablosuz Smart Router Yönlendirici

Satıcı: Ethos Elektronik

1.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 1095.00
RUIJIE Rg-ew300n 300mbps Wireless Smart Router

Satıcı: Elektro Park

1.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1280.00

Ruijie RG-EW300N Router Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-EW300N Router Temel Özellikleri

300 Mbps
Var

Ruijie RG-EW300N Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Ethernet Özelliği 4xRJ45 (0.1 Gb)
• WAN Var

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 180 mm
• Derinlik 120 mm
• Yükseklik 27 mm

Ruijie RG-EW300N Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.