Tenda 4G03 Router

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Var
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var

Tenda 4G03 Router Fiyatları

Tenda 4G03 Wi-Fi Router 4G LTE 300 Mbps, 2.4 GHz Kablosuz Bant, Ebeveyn Kontrolü, Veri Trafiği İzleme, LAN/WAN Portu, SIM Kart Yuvalı, 32 Cihaza Kadar Wi-Fi Erişimi

Satıcı: Teknoreyonum

1.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1939
Tenda 4G03 N300 300 Mbps 2.4 GHz 4G LTE Router

Satıcı: herbirivar

1.989,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1989.27
Tenda 4G03 N300 300 Mbps 2.4 GHz 4G LTE Router

Satıcı: Techmarketim

2.045,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2045.07
TENDA 4G03 N300 2PORT 300Mbps ROUTER (SIM KART TAKILABİLİR)

Satıcı: SineShop | 10 yorum

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2145.00
Tenda 4g03 N300 Wi-fi 4g Lte Router

Satıcı: Teknoreyonum

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2145.00
Tenda 4g03 N300 Wi-fi 4g Lte Router

Satıcı: Techmarketim

2.149,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2149.90
Tenda 4G03 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: Teknoreyonum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 2399.00
TENDA 4G03 300MBPS 4G/LTE KABLOSUZ-N ROUTER 2.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 2489.00
Tenda 4G03 4G301 300Mbps N300 2.4Ghz 4G Lte Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2496.00
TENDA 4G03 4G301 300mbps N300 2.4ghz 4G LTE Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.448,36 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 2458.36
Tenda 4G03 4G301 300Mbps N300 2.4Ghz 4G Lte Router

Satıcı: onlinealisverisyap

2.498,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2498.70
Tenda 4G03 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: ramazanmutlu

2.536,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 2536.17
TENDA 4G03 PRO N300 4G LTE ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

2.664,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 2664.20
TENDA 4G03 N300 3G/4G LTE ROUTER(SIM KART TAKILIR)

Satıcı: netsiparis

2.683,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2683.30
Tenda 4G03 4G301 300MBPS N300 2.4ghz 4g Lte Router

Satıcı: nifbilisim

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

15 2699.00
TENDA 4G03 N300 2PORT 300Mbps ROUTER (SIM KART TAKILABİLİR)

Satıcı: UZMANLARPC

2.800,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 2800.70

Tenda 4G03 Router Fiyat Geçmişi

Tenda 4G03 Router Temel Özellikleri

Var
300 Mbps
USB:
Yok
Var

Tenda 4G03 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Dahili Hücresel Veri Ağı Var
• Hücresel Veri Ağı Tipi 4G
• Hücresel Ağ Hızı (İndirme) 150 Mbps
• Hücresel Ağ Hızı (Yükleme) 50 Mbps

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 185 mm
• Derinlik 126 mm
• Yükseklik 60 mm

Tenda 4G03 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.