Tenda 4G06 Router

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Var
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Tenda 4G06 Router Fiyatları

Tenda 4G06 4G LTE Router Sim Kartlı 2 Antenli Yüksek Hızlı Bağlantı Özellikleriyle

Satıcı: Teknoreyonum | 4 yorum

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 1649.00
Tenda 4G06 N300 Wi-Fi 4G Volte Router

Satıcı: teknolojimarketim

2.389,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2389.17
Tenda 4G06 N300 Wi-Fi 4G Volte Router

Satıcı: herbirivar

2.478,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2478.72
Tenda 4G06 N300 Wi-Fi 4G Volt Router, Tüm Operatör için SIM Kartlı Mobil Yönlendirici, Cat4 150Mbps, 32 Cihaza Kadar Bağlantı, Çıkarılabilir Antenler

Satıcı: Teknoreyonum

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 2559
Tenda 4G06 N300 4G VoLTE Router

Satıcı: Teknoreyonum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2599.00
Tenda 4G06 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: Teknoreyonum

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2699.00
TENDA 4G06 N300 4G VoLTE Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.714,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 2714.43
Tenda 4G06 N300 4G Volte Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.767,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2767.70
Tenda 4G06 N300 4G Volte Router

Satıcı: onlinealisverisyap

2.772,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2772.90
Tenda 4G06 N300 4G VoLTE Router

Satıcı: Herbirivar

2.789,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 2789.95
Tenda 4G06 Wi-Fi 4G Router 2 Port 2*5 dBi Harici Anten Mbb 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 2999.00
Tenda 4G06 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: MEDIAMARKT

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 3000.00
Tenda 4G06 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: ramazanmutlu

3.020,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 3020.14
Tenda 4G06 4G LTE Router Sim Kartlı

Satıcı: netsiparis

3.316,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 3316.32
Tenda 4G06 4G Lte Router Sim Kartlı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

3.922,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 3922.73

Tenda 4G06 Router Fiyat Geçmişi

Tenda 4G06 Router Temel Özellikleri

Var
300 Mbps
USB:
Yok
Diğer Bağlantılar:

Tenda 4G06 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• OFDMA Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Dahili Hücresel Veri Ağı Var
• Hücresel Veri Ağı Tipi 4G
• Hücresel Ağ Hızı (İndirme) 150 Mbps
• Hücresel Ağ Hızı (Yükleme) 50 Mbps

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 185 mm
• Derinlik 126 mm
• Yükseklik 60 mm

Tenda 4G06 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.