Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tenda AC5V3 2.4 / 5 GHz 1200 Mbps Dual Band Wi-Fi Router Satıcı: teknolojimarketim
994,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 994.17
Tenda AC5V3 4PORT 1200 Mbps A.POINT/Router Satıcı: Techmarketim
1.116,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 1116.00
Tenda Ac5 V3 4 Port 1200 Mbps Router
Satıcı: vebingo
1.155,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
3 1155.00
Tenda Ac5v3 1200Mbps 4 Port Router
Satıcı: NusratBilişim
1.929,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
4 1929.60
Tenda AC5V3 4 Port 10/100 1200MMPS 4X6DBI Beyaz Kablosuz Router
Satıcı: Core Bilgisayar
2.425,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 2425.43
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM
1 yorum