Tenda AC8 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
90 m²

Tenda AC8 Router Fiyatları

TENDA AC8 3PORT GIGABIT DUAL BAND 4 ANTEN AC1200 ROUTER

Satıcı: Civatech

916,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 916.05
TENDA AC8 3PORT GIGABIT DUAL BAND 4 ANTEN AC1200 ROUTER

Satıcı: BtB AVM

919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 919.00
Tenda AC8 1200 Mbps 4 Portlu Router 4 Anten Yüksek Hızlı Bağlantı Siyah

Satıcı: Civatech | 57 yorum

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1079.00
Tenda AC8 1200 Mbps 5 Ghz Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: civatech

1.115,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1115.07
Tenda AC8 1200 Mbps 4 Portlu Router 4 Anten Router

Satıcı: Civatech

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 1195.00
Tenda AC8 1200 Mbps 5 Ghz Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: Techmarketim

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 1208.07
Tenda AC1200 3 Port Gigabit Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: CivaTech

1.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1239.00
Tenda AC1200 3 Port Gigabit Dual Band Kablosuz Router

Satıcı: Teknoreyonum

1.244,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1244.00
Tenda AC8 WLAN Dual Band Gigabit Router 1200Mbit/s (867Mbit/s 5GHz + 300Mbit/s 2.4GHz, 4 Gigabit Port, Mu-MIMO,4 * 6dBi Harici Anten, Uygulama Kontrolü, IPV6) Siyah

Satıcı: Teknoreyonum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 1259
Tenda AC8 1200 Mbps 4 Portlu Router 4 Anten Router

Satıcı: Teknoreyonum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 1299.00
Tenda AC8 Ac1200 Gigabit Dual Band Wi-Fi Router / Repeater Access Point 4 Port 2.4GHz & 5GHz Geniş Kapsama Alanı Kolay Kurulum 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 1399.00
Tenda Ac8 1200 Mbps 4 Portlu Router 4 Anten Router - Renkli

Satıcı: Techmarketim

1.429,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1429.99
TENDA AC8 4PORT 1200Mbps GIGABIT ACCESS POINT ROUTER

Satıcı: netsiparis

1.449,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 sn önce

13 1459.7
Ac8, Fiber Erişimi Olan Aileler İçin Özel Olarak Tasarlanmış Çift Bantlı Ac8

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.470,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1470.60
Tenda Ac8 1200Mbps Ac1200 Dual Band Ev Ofis Tipi Gaming Router

Satıcı: Netsiparis

1.496,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1496.30
Tenda AC8 1200 Mbps 4 Portlu Router 4 Anten Router

Satıcı: SMALLMAN

1.511,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1511.26
TENDA AC8 1200mbps AC1200 Dual Band EV Ofis Tipi Gaming Router

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.475,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1485.35

Tenda AC8 Router Fiyat Geçmişi

Tenda AC8 Router Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Var
90 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Tenda AC8 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 200 mm
• Derinlik 127 mm
• Yükseklik 34 mm

Tenda AC8 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.