Tenda F3 Router

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Tenda F3 Router Fiyatları

Tenda F3 4port 300MBPS A.poınt/router

Satıcı: BtB AVM | 3 yorum

785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 785.00
Tenda F3 3X5 Dbi 300Mbps 4Port Wps Router

Satıcı: BtB AVM

729,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 729.20
TENDA F3 4 PORT WiFi-N 300Mbps ROUTER/A.POINT 3 ANTEN

Satıcı: BtB AVM

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 759.00
Tenda F3 3x5 Dbi 300MBPS 4 Port Wps Router

Satıcı: Eras Pazarlama

785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 785.00
Tenda F3 300 Mbps 2.4 Ghz Access Point & Router

Satıcı: BtB

799,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 799.57
Tenda F3 3x5 dBi 300Mbps 4Port WPS Router

Satıcı: BtB AVM

837,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 837.79
Tenda F3 N300 Wireless Router / Access Point Repeater 3x5dBi Anten 300 Mbps Ev ve Ofis Kullanımı için Uygun 799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 809
Tenda F3 4 Port WiFi-N 300 Mbps Router 3 Anten

Satıcı: TEKNO54

920,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 920.70
TENDA F3 4PORT 300Mbps A.POINT/ROUTER

Satıcı: HEDEF MARKET

989,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 989.64
Tenda F3 300 Mbps 4 Port Router 3 Anten

Satıcı: Hedefmarket

1.005,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1005.10
Tenda F3 300 Mbps 4 Port Router 3 Anten

Satıcı: SMALLMAN

1.023,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 1023.53
Tenda F3 300Mbps N300 2.4Ghz Ev Ofis Tipi Router

Satıcı: Netsiparis

1.043,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1043.90
Tenda F3 300 Mbps 4 Port Router 3 Anten

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.111,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 1111.28
Tenda F3 4 Port 300 Mbps 3 Antenli Access Point Router

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.133,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 1133.55
Tenda F3 4 Port 300 Mbps 3 Antenli Access Point Router

Satıcı: atlasbilgisayarnet | 32 yorum

1.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1140.00

Tenda F3 Router Fiyat Geçmişi

Tenda F3 Router Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda F3 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 3
• Azami Anten Gücü 5 dBi
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 127 mm
• Derinlik 91 mm
• Yükseklik 26 mm

Tenda F3 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.