Tenda Nova MX3 2'li Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
230 m²

Tenda Nova MX3 2'li Router Fiyatları

Tenda MX3 (2 paket) WiFi 6 Mesh AX1500, WiFi 6 Mesh sistemi, tüm ev için, MU-MIMO, 2,500 ft²'ye kadar kapsama alanı, Gigabit bağlantı noktası, çocuk emniyeti, kolay kurulum, TWT, WPA3, APP, IPTV

Satıcı: Teknoreyonum

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 2954.05
Tenda Rou Mx3 Ax1500 Mesh Wi-Fi 6 Router

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.292,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3292.50
Tenda Nova MX3 Ax1500 Dual-band Whole Ev Wi-Fi 6 Mesh Sistemi 2-Pack 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 3299.00
Tenda MX3 AX1500 WiFi 6 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi (2 Adet)

Satıcı: MediaMarkt

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3300.00
Tenda MX3 AX1500 WiFi 6 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi (2 Adet)

Satıcı: Teknoreyonum

3.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3329.00
TENDA MX3 AX1500 EV OFİS TİPİ ROUTER 2-li paket

Satıcı: ZmTeknoloji

3.459,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3459.57
TENDA MX3 AX1500 EV OFİS TİPİ ROUTER 2-li paket

Satıcı: onlinealisverisyap

3.473,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 3473.85
Tenda Mx3 Ax1500 Ev Ofis Tipi Router 2-Li Paket

Satıcı: onlinealisverisyap

3.540,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3540.70
Tenda MX3 AX1500 WiFi 6 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi (2 Adet)

Satıcı: Herbirivar

3.690,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3690.62
Tenda MX3 AX1500 WiFi 6 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi (2 Adet)

Satıcı: ramazanmutlu

3.764,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 3764.70
Tenda MX3 2Lİ Paket AX1500 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Smallman

4.422,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 4422.34
Binbir Göz Bilgisayar Tenda Mx3 (2-Pack) AX1500 2.4 Ghz & 5 Ghz Mesh Wıfı 6 Indoor Access Point/router

Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 4500.00
Tenda Mx3 2 Li Paket Ax1500 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Pazareyle

5.113,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 5113.13
Tenda Mx3 2 Li Paket Ax1500 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.138,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 5138.24

Tenda Nova MX3 2'li Router Fiyat Geçmişi

Tenda Nova MX3 2'li Router Ürün Ailesi

Tenda Nova MX3 2'li Router 2'li 2.944,05 TL
Tenda Nova MX3 3'lü Router 3'lü 4.699,00 TL

Tenda Nova MX3 2'li Router Temel Özellikleri

1201 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Var
230 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda Nova MX3 2'li Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 90 mm
• Derinlik 90 mm
• Yükseklik 93 mm

Tenda Nova MX3 2'li Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.