Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link Archer Air R5 Router Fiyatları

TP-LINK Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: Trendyol

1.916,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1916.60
Tp-link Archer Air R5 Wi-fi6 Router Ax3000

Satıcı: prote

2.928,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2928.57
TP-LINK Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: Prote

3.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3189.00
Tp-link Archer Air R5 Wi-fi6 Router Ax3000

Satıcı: Nethouse

3.533,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 3533.07
Tp-Link Archer Air R5 Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: Nethouse

3.779,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3779.06
Tp-Link Archer Air R5 | Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router

Satıcı: Lotus-Tech

3.782,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3782.30
Tp-Link Archer Air R5 Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: Nethouse

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 3799.00
Tp-Link Archer Air R5 Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: LUCKY TREND

3.822,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3822.52
Tp-Link Archer Air R5 Ax3000 Mbps Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3999.00
Tp-Lınk Archer Air R5, Ax3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router&Menzil Genişletici, Gigabit Port

Satıcı: NetHouse

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3999.00
TP-Link Archer Air R5 | Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router | AX3000 Mbps | Gigabit Port | Ultra İnce Tasarım Esnek Kurulum | EasyMesh Destekli | Xbox/PS/Steam İçin İdeal | HomeShield

Satıcı: LUCKY TREND | 2 yorum

4.023,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 4023.70
Tp-Link Archer Air R5 Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: LUCKY TREND

4.023,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 4023.70
TP-Link Archer Air R5 | Dual-Band Wi-Fi 6 Air Router | AX3000 Mbps | Gigabit Port | Ultra İnce Tasarım Esnek Kurulum | EasyMesh Destekli | Xbox/PS/Steam İçin İdeal | HomeShield

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

4.227,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 4227.90
TP-LINK ARCHER AIR R5 AX3000 DUVAR TIPI ACCESS POINT

Satıcı: ZmTeknoloji

4.352,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 4352.70
Tp-Link Archer Air R5 Wi-Fi6 Router AX3000

Satıcı: SMALLMAN

4.644,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 4644.75

TP-Link Archer Air R5 Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Archer Air R5 Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Var
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link Archer Air R5 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Var
• USB Var
• USB Tipi USB Type C
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 210 mm
• Derinlik 148 mm
• Yükseklik 11 mm

TP-Link Archer Air R5 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.