TP-Link Archer C54 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

TP-Link Archer C54 Router Fiyatları

Tp-Link Archer C54 AC1200 Kablosuz Wifi 5 Dual Band Router

Satıcı: Nepal Bilişim | 214 yorum

1.168,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1168.86
Tp-Link Archer C54 Ac1200 867 Mbps 5 Ghz Access Point

Satıcı: nepalbilişim

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1099.00
TP-Link Archer C54 AC1200 867 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: nepalbilisim

1.161,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1161.57
TP-LINK ARCHER C54 AC1200 DUAL BAND ROUTER

Satıcı: Bilgepazar

1.168,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1168.86
TP-LINK ARCHER C54 AC1200 KABLOSUZ DUAL BAND ROUTER

Satıcı: Nepal Bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1199.00
TP-LINK ARCHER C54 AC1200 DUAL BAND ROUTER

Satıcı: Nepal Bilişim

1.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1259.00
Tp-Link Archer C54 Ac1200 5 Port Dual Band Wi-Fi Router

Satıcı: BilgePazar

1.304,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1304.30
TP-Link Archer C54 AC1200 867 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: Netsiparis

1.308,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1308.97
TP-LINK ARCHER C54 AC1200 Dual Band EV Ofis Tipi Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.323,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 1323.35
Tp-Link Archer C54 AC1200 Dual Band Wi-Fi 5 Router 1.228,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1238
Tp-Link Archer C54 Dual Bant 4 Port Kablosuz Router AC1200

Satıcı: Nepal Bilişim

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 1329.00
Tp-Lınk Archer C54 Ac1200 4Port Gıgabıt 4 Anten Dualband Router 1.341,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 1351.57
TP-LINK ARCHER C54 AC1200 KABLOSUZ DUAL BAND ROUTER

Satıcı: netsiparis

1.417,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 1417.64
Tp-Link Archer C54 Dual Bant 4 Port Kablosuz Router AC1200

Satıcı: ramazanmutlu

1.437,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

14 1437.79
Tp-Link Archer C54 Ac1200 867 Mbps 5 Ghz Access Point Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.537,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

15 1537.70
TP-Link ARCHER-C54 1200MBPS 4x Lan + 1x Wan Kablosuz-Ethernet Dual-Band Router

Satıcı: teknodep | 1 yorum

1.742,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 1742.67

TP-Link Archer C54 Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Archer C54 Router Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link Archer C54 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.85 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 115 mm
• Derinlik 141 mm
• Yükseklik 107 mm

TP-Link Archer C54 Router Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

izzet ö*** Profil Resmi

2 yorum

izzet ö*** Bir Sorun Görmedim, Sorularınızı Alayım?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.