TP-Link Deco BE85 Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (6 GHz):
11520 Mbps
Veri Hızı (5 GHz):
5760 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
1376 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var

TP-Link Deco BE85 Router Fiyatları

TP-Link Deco BE85 (1-Pack) | Wi-Fi 7 Mesh Sistemi | BE19000 Mbps | Fiber Uyumlu | Üç Bant | AI-Roaming | 10 Gbps Port | 6 GHz | 200 Cihaz | WPA3 | VPN | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Kalem Center | 22 yorum

24.064,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 24064.00
Tp-Link Deco Be85 19000 Mbps 1'Li Router

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 23999.00
TP-Link Deco BE85 1-pack, BE19000 Mbps, 1x 10Gbps LAN/WAN Portu, 320 MHz Kanallar, 6 GHz Bandında Çalışır, 200 Cihaza Kadar Bağlanılabilirlik, VPN, WPA3, Üç Bantlı Wi-Fi 7 Mesh Sistemi

Satıcı: kalemcenter

24.123,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 24133
TP-Link Deco BE85 (1-Pack) | Wi-Fi 7 Mesh Sistemi | BE19000 Mbps | Fiber Uyumlu | Üç Bant | AI-Roaming | 10 Gbps Port | 6 GHz | 200 Cihaz | WPA3 | VPN | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Hepsiburada | 22 yorum

24.346,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 24346.32
TP-Link Deco BE85 BE19000 Üç Bantlı Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi (1 Pack)

Satıcı: nepalbilisim

25.109,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 25109.07
TP-Link Deco BE85 BE19000 Üç Bantlı (1-PAC) Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 26999.00
TP-Link Deco BE85 BE19000 Üç Bantlı (1-PAC) Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 27899.00
TP-LINK Üç Bantlı (1-PAC) Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 29999.00
TP-LINK DECO BE85 BE19000 Wifi7 Üç Bantlı Tüm Ev İçin Mesh Router

Satıcı: onlinealisverisyap

30.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 30280.00
TP-Link Deco BE85 BE19000 Üç Bantlı Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi (1 Pack)

Satıcı: onlinealisverisyap

30.653,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 30653.17
TP-LINK DECO BE85 1376MBPS-5760MBPS-11520MBPS TRI-BANT Wi-Fi 7 MESH ROUTER(1'Lİ) 30.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 30709.00
TP-Link Deco BE85 BE19000 Üç Bantlı (1-PAC) Tüm Ev Mesh Wi-Fi 7 Sistemi

Satıcı: onlinealisverisyap

34.416,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 34416.67

TP-Link Deco BE85 Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco BE85 Router Ürün Ailesi

TP-Link Deco BE85 Router 1'li 23.999,00 TL
TP-Link Deco BE85 2'li Router 2'li 50.734,27 TL

TP-Link Deco BE85 Router Temel Özellikleri

11520 Mbps
5760 Mbps
1376 Mbps
USB:
Var
USB Standardı:
3.2 Gen 1
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link Deco BE85 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 3 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz 6 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 1376 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 5760 Mbps
• Veri Hızı (6 GHz) 11520 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE19K
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 4x4
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 8

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 2.5 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (10Gb) 1xSFP+ (10 Gb) 2xRJ45 (2.5Gb)
• WAN Var
• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 3.2 Gen 1
• USB Portu Sayısı 1 adet

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 128 mm
• Derinlik 128 mm
• Yükseklik 236 mm

TP-Link Deco BE85 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.