Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
Kapsama Alanı:
150 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link Deco M4 (1'li) Router (150 m²) Fiyatları

TP-Link Deco M4 1-pack , AC1200 Mbps, Dual-Band, Gigabit Portları, 100 Cihaza Kadar Bağlanılabilirlik, Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum, Wi-Fi 5 Mesh Sistemi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.928,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1938.4
TP-Link Deco M4 1200 Mbps 5 GHz Wi-Fi Mesh Sistemi

Satıcı: drmstores

1.980,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1980.81
Tp-Link Deco M4 1-Pack , Ac1200 Mbps, Dual-Band, Gigabit Portları, 100 Cihaza Kadar Bağlanılabilirlik, Mobil Uygulama İle Kolay Kurulum, Wi-Fi 5 Mesh Sistemi

Satıcı: nepalbilişim

2.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2179.00
TP-Link Deco M4 1200 Mbps 5 GHz Wi-Fi Mesh Sistemi

Satıcı: Netsiparis

2.198,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2198.43
Tp-Link Deco M4(Tekli) Ac1200 2.4 Ghz & 5 Ghz Mesh Wıfı Indoor Access Point/Router

Satıcı: Netsiparis

2.251,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2251.40
TP-LINK DECO M4 1200 MBPS EV WI-FI SİSTEMİ (TEKLİ PAKET)

Satıcı: netsiparis

2.344,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2344.90
TP-LINK Deco M4 Ac 1200 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi ( Tekli )

Satıcı: ARTU TECHNO

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2400.00
Tp-Link Deco M4 1200 Mbps 5 Ghz Wi-Fi Mesh Sistemi Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

2.405,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2405.90
TP-LINK Deco M4 Ac 1200 Mesh Tüm Ev Wi-fi Sistemi ( Tekli )

Satıcı: Nepal Bilişim

2.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2419.00
Tp-Link DECO M4 1Li Paket AC1200 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: netsipariş

2.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 2528.00
TP-LINK DECO M4-1 AC1200 Tüm Ev Mesh WiFi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.689,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 2689.01
Tp-Link DECO M4 1Li Paket AC1200 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: SMALLMAN

2.690,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 2690.69
TP-LINK DECO M4-1 AC1200 Tüm Ev Mesh WiFi Router

Satıcı: onlinealisverisyap

2.695,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 2695.58
Tp-Link Deco M4 1-Pack , AC1200 Mbps, Dual-Band, Gigabit Portları, 100 Cihaza Kadar Bağlanılabilirli

Satıcı: Qedii

3.471,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3471.12

TP-Link Deco M4 (1'li) Router (150 m²) Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco M4 (1'li) Router Ürün Ailesi

TP-Link Deco M4 (1'li) Router (150 m²) Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
150 m²
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link Deco M4 (1'li) Router (150 m²) Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.2 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 91 mm
• Derinlik 91 mm
• Yükseklik 190 mm

TP-Link Deco M4 (1'li) Router (150 m²) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.