Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Kapsama Alanı:
230 m²
Ethernet Hızı:

TP-Link Deco X50-Outdoor Router Fiyatları

TP-Link Deco X50-Outdoor 1-Pack, AX3000 Mbps, IP65 Toza ve Suya Dayanıklılık, Dual-Band, Gigabit Bağlantı Noktaları, 230 m² 'ye Kadar Kapsama, HomeSheild, Dış Mekan/İç Mekan WiFi 6 Mesh Ünitesi

Satıcı: Amazon.com.tr

3.905,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 3915.07
Tp-Link DECO X50-Outdoor 1Lİ Wi-Fi 6 AX3000 Dış Mekan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4699.00
Tp-link Deco X50 Outdoor AX3000 Dış Ve İç Mekan Mesh Wi-Fi Ünitesi

Satıcı: nepalbilisim

4.767,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4767.18
TP-Link Deco X50-Outdoor(1-Pack) Dış Mekan/İç Mekan Wi-Fi 6 Mesh Ünitesi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | 1 Gbps Port | 230 m² 'ye Kadar Kapsama | Toza ve Suya Dayanıklılık

Satıcı: Hepsiburada | 17 yorum

4.768,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4768.63
TP-LINK DECO X50-OUTDOOR AX3000 HARİCİ MESH ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

4.894,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 4894.26
TP-LINK DECO X50-OUTDOOR 1LI WI-FI 6 AX3000 DIŞ MEKAN MESH WIFI SISTEMI

Satıcı: Nepal Bilişim

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 4899.00
Tp-link Deco X50 Outdoor AX3000 Dış Ve İç Mekan Mesh Wi-Fi Ünitesi

Satıcı: onlinealisverisyap

4.976,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 4976.93
Tp-Link DECO X50-Outdoor 1Lİ Wi-Fi 6 AX3000 Dış Mekan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: ramazanmutlu

4.987,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4987.41
TP-LINK DECO X50-Outdoor 1Lİ Wi-Fi 6 AX3000 Dış Mekan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

5.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 5059.00
Tp-Link DECO X50-Outdoor 1Lİ Wi-Fi 6 AX3000 Dış Mekan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: SMALLMAN

5.128,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5128.72
TP-LINK DECO X50-OUTDOOR 1LI WI-FI 6 AX3000 DIŞ MEKAN MESH WIFI SISTEMI

Satıcı: Smallman

5.316,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 5316.29
TP-LINK DECO X50-Outdoor 1Lİ Wi-Fi 6 AX3000 Dış Mekan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Kraft Online

5.405,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 5405.80
Tp-Link Deco X50 Outdoor 3000MBPS Mesh Wi-Fi6 (Tekli) Paket - Beyaz

Satıcı: hedefmarket

6.212,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 6212.86

TP-Link Deco X50-Outdoor Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco X50-Outdoor Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
230 m²
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Deco X50-Outdoor Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 2 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 110 mm
• Derinlik 121 mm
• Yükseklik 216 mm

TP-Link Deco X50-Outdoor Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.