Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
604 m²

TP-Link Deco X50 Router Fiyatları

TP-Link Deco X50(3-pack), AX3000 Tüm Ev Mesh WiFi 6 Sistemi

Satıcı: Amazon.com.tr

8.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 8769.00
TP-Link DECO X50 AX3000 Dual Band WIFI-6 Mesh Router 3-lü PAKET

Satıcı: mediamarkt

8.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 8550.00
TP-Link Deco X50 3’lü Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi 8.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8769.00
Tp-link Deco X50 (3-Pack) Wi-Fi 6 Mesh Ax3000 Mbps Fiber Destekli Çift Bant Gigabit Port 150 Cihaz 600 m² Kapsama Wpa3 Mobil Kurulum 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 8999.00
TP-LINK Deco X50 AX3000 Dual Band Ev Wi-Fi 6 Sistemi (3'li)

Satıcı: MediaMarkt

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9000.00
TP-LINK DECO X50 3000 MBPS EV WI-FI 6 SİSTEMİ (3-PACK)

Satıcı: MEDIAMARKT

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9000.00
TP-LINK DECO X50 574MBPS-2402MBPS DUAL-BANT Wi-Fi 6 MESH ROUTER (3'LÜ) 9.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 9549.00
TP-Link DECO X50 AX3000 Dual Band WIFI-6 Mesh Router 3-lü PAKET

Satıcı: dualpazar

9.651,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9651.17
Tp-Link Deco X50 3Lü Wi-Fi 6 Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi(400.30.10.0031)

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.638,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 9648.43
Tp-Link Deco X50 3Lü Wi-Fi 6 Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Netsiparis

9.747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9747.00
Tp-Lınk Deco X50 Wıfı6 Ax3000 Router Dual Band 3Lü Set

Satıcı: kasvabilişim

9.994,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 9994.30
TP-LINK DECO X50 3000 MBPS EV WI-FI 6 SİSTEMİ (3-PACK)

Satıcı: netsiparis

10.151,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 10151.62
TP-LINK Deco X50 AX3000 Dual Band Ev Wi-Fi 6 Sistemi (3'li)

Satıcı: NETSİPARİS

10.365,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 10365.30
TP-Link Deco X50 (3-Pack) | Wi-Fi 6 Mesh Sistemi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | Gigabit Port | 150 Cihaz | 600 m² Kapsama | WPA3 | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Dualpazar | 111 yorum

10.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 10488.00
Tp-Link Deco X50 3'Lü Wi-Fi 6 Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wi-Fi Sistemi Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

10.605,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10605.10
TP-Link Deco X50 3000 Mbps 3'lü Router

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

10.814,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 10814.07
TP-Link Deco X50 3000 Mbps 3'lü Router

Satıcı: Kraft online

10.895,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

17 10895.20
TP-Link Deco X50 AX3000 Wıfı-6 Router Dual Band 3lü Paket

Satıcı: Core Bilgisayar

13.255,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

18 13255.42
Tp-Link Deco X50(3-Pack), Ax3000 Tüm Ev Mesh Wifi 6 Sistemi (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

19.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

19 19709.00

TP-Link Deco X50 Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco X50 Router Ürün Ailesi

TP-Link Deco X50 Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
604 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link Deco X50 Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Router Access Point Wi-Fi Mesh
• Mesh Uyumu TP-Link Deco Mesh
• İşlemci Frekansı 1 GHz
• İşlemci Çekirdeği 2 adet
• Kapsama Alanı 604 m²

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 110 mm
• Derinlik 110 mm
• Yükseklik 114 mm

TP-Link Deco X50 Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.