Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tp-Link EX141 AX1500 Çift Bant Gigabit Wi-Fi 6 Router Satıcı: BİLMER TEKNOLOJİ BİLİŞİM SAN VE TİC A.Ş
1.463,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 1463.30
TP-LINK EX141 AX1500 WIFI6 Dual Band Router Satıcı: ZmTeknoloji
2.714,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 2714.43
TP-LINK EX141 AX1500 WIFI6 Dual Band Router Satıcı: onlinealisverisyap
2.721,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 2721.26
TP-Link Router EX141 2,4 GHz - 5 GHz Satıcı: onlinealisverisyap
2.888,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
4 2898.74
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM