TP-Link M7000 Mobil Hotspot

Bağlantı Teknolojisi:
4G
Dahili Hücresel Veri Ağı:
Var
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
USB Standardı:
2.0

TP-Link M7000 Mobil Hotspot Fiyatları

TP-Link M7000 4G LTE Mobile Wi-Fi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.399,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1409.3
TP-Link M7000 4G LTE Mobile Wi-Fi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.399,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1409.3
Tp-Link M7000 300 Mbps 4G Taşınabilir Modem (Outlet Ürün) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: tulparlife

1.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1425.00
TP-Link M7000 | 4G Taşınabilir Mobil LTE Modem | Kolay Kurulum | 10 Cihaza Kadar Bağlantı | Mobil Uygulama Desteği | Tüm Servis Sağlayıcılar ile Uyumludur

Satıcı: Hepsiburada | 159 yorum

1.683,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1683.64
TP-Link M7000, 4G LTE Mobil Wi-Fi Router

Satıcı: Amazon.com.tr

1.683,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1693.64
Tp-Link M7000 300 Mbps 4G Taşınabilir Modem

Satıcı: Techburada

1.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1769.00
TP-Link M7000 | 4G Taşınabilir Mobil LTE Modem | Kolay Kurulum | 10 Cihaza Kadar Bağlantı | Mobil Uygulama Desteği | Tüm Servis Sağlayıcılar ile Uyumludur

Satıcı: Cansın Market | 159 yorum

1.861,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1861.20
Tp-Link M7000 4G LTE Mobil Router Sim Kartlı

Satıcı: TECHBURADA

1.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1879.00
TP-Link M7000 4G LTE Mobil Wi-Fi Router

Satıcı: TECHBURADA

1.899,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1899.84
TP-Link M7000 150 Mbps 4G LTE Mobil Wi-Fi Router

Satıcı: mediamarkt

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 1900.00
TP-Link M7000 150 Mbps 4G LTE Mobil Wi-Fi Router

Satıcı: prote

1.905,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1905.57
Tp-Lınk M7000 4G Lte 300 Mbps Mobil Kablosuz Router

Satıcı: nepalbilişim

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1959.00
Tp-link M7000 4G Mobil LTE Modem Kolay Kurulum 10 Cihaz Uygulama Tüm Servis Sağlayıcılar ile Uyumludur 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 1999.00
TP-LINK 300 Mbps mobil kablosuz route (3yıl üretici garantili)

Satıcı: Techburada

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1999.00
TP-LINK 300 Mbps mobil kablosuz route (3yıl üretici garantili)

Satıcı: Prote

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 1999.00
TP-Link M7000 4G LTE Mobil Wi-Fi Router

Satıcı: Teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1999.00
TP-LINK M7000 150MBPS 4G/LTE TAŞINABİLİR KABLOSUZ-N ROUTER 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 1999.00
Tp-Link M7000 4G LTE Mobil Router Sim Kartlı

Satıcı: Nepal Bilişim

2.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

18 2039.00
TP-Link M7000 4G LTE Mobile Wi-Fi 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 2009
TP-Link M7000 4G Lte Mobil Kablosuz Router

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.417,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 2427.17
TP-LINK M7000 4G LTE Mobile Modem Router

Satıcı: ZmTeknoloji

2.493,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 2493.89

TP-Link M7000 Mobil Hotspot Fiyat Geçmişi

TP-Link M7000 Mobil Hotspot Temel Özellikleri

4G
Var
300 Mbps
USB:
Var
Yok
2.0
Diğer Bağlantılar:

TP-Link M7000 Mobil Hotspot Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Hotspot
• Bağlantı Teknolojisi 4G

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Dahili Anten
• Dahili Hücresel Veri Ağı Var
• Hücresel Veri Ağı Tipi 4G
• Hücresel Ağ Hızı (İndirme) 150 Mbps
• Hücresel Ağ Hızı (Yükleme) 50 Mbps

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Yok
• WAN Yok
• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet
• Diğer Bağlantılar Sim Kart Yuvası

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Dahili Batarya Var
• Batarya Kapasitesi 2000 mAh
• Batarya Ömrü 8 saat

TASARIM TASARIM

• Genişlik 94 mm
• Derinlik 57 mm
• Yükseklik 20 mm

TP-Link M7000 Mobil Hotspot Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.