USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
110 W

TP-Link Omada ER7212PC Router Fiyatları

TP-Link Omada ER7212PC Gıgabıt Vpn Router

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

21.389,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 21389.08
TP-Link ER7212PC Omada Gigabit VPN Router with PoE+ Ports and Controller

Satıcı: ernpazarlama

21.389,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 21389.07
Er7212pc, Omada 3-In-1 Gigabit Vpn Router

Satıcı: ylmzhome

22.798,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 22798.10
Tp-Link Er7212pc | Omada Yönlendirici, Poe Anahtarı Ve Denetleyici 3'Ü 1 Arada Gigabit Vpn Yönlendirici | 4'E Kadar Wan | 8 Poe+ Lan Bağlantı Noktası @ 110W | Fansız | Kolay Kurulum...

Satıcı: ylmzhome

23.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 23749.10
Tp-Lınk Er7212Pc Gıgabıt Vpn Router 28.497,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 28507
TP-LINK OMADA ER7212PC GIGABIT VPN ROUTER

Satıcı: ZmTeknoloji

29.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 29330.00
TP-Link ER7212PC Omada Gigabit VPN Router with PoE+ Ports and Controller

Satıcı: Netsiparis

29.358,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 29358.98
TP-LINK ER7212PC GIGABIT VPN ROUTER

Satıcı: netsiparis

30.004,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 30004.52
ER7212PC Omada Gigabit VPN Router with PoE+ Ports and Controller Ability

Satıcı: UZMANLARPC

30.285,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 30285.29
Tp-Lınk Er7212Pc Gıgabıt Vpn Router

Satıcı: netsipariş

32.763,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 32763.70
Tp-Lınk Er7212Pc Gıgabıt Vpn Router

Satıcı: Fiyat Market

33.187,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 33187.00

TP-Link Omada ER7212PC Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Omada ER7212PC Router Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
110 W

TP-Link Omada ER7212PC Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Router
• Bellek 1.024 GB
• Dahili Depolama 4 MB
• İşlemci Çekirdeği 2 adet

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 12 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 10xRJ45 (1Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 53.5 V
• Akım 2.43 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 110 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 226 mm
• Derinlik 131 mm
• Yükseklik 35 mm

TP-Link Omada ER7212PC Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.