Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TECHNO AYTEK | 2 yorum
2.145,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 2145.00 XIAOMI Mesh System AX3000 1 Adet Sinyal Güçlendirici Siyah 2.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2179 Xioami AX3000 Wi-Fi Mesh SistemiSatıcı: TECHNO AYTEK | 5 yorum
2.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 2400.00 Xiaomi Ax3000 (1Lİ PAKET) Çift Bant (2,4 GHZ/5 GHZ) Wi-fi 6 (802.11AX) Siyah 3 Iç Alan, 35825Satıcı: Smartmi Elektronik
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2699.00 Xiaomi AX3000 (1'li paket) çift bant (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) siyah 3 iç alan, 35825Satıcı: TECHNO-AYTEK
3.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 3000.00