Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Acer FA100 SSD Fiyatları

ACER FA100-512GB 3200/2200MB/s PCIe Gen3 x 4 M.2 SSD 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4399.00
Acer Fa100-512Gb 3200-2200Mbs Pcıe Gen3 X 4 M.2 Ssd

Satıcı: 2tbilgisayar

4.533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 4533.10
Acer FA100 BL.9BWWA.119 512 GB PCIe Gen3 M.2 SSD

Satıcı: 2tbilgisayar

4.533,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4533.48
ACER FA100 512GB 3300MB-2300MB/S M.2 PCIE PC SSD BL.9BWWA.119

Satıcı: incehesap

4.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 4579.00
Acer FA100 BL.9BWWA.119 512 GB PCIe Gen3 M.2 SSD

Satıcı: incehesap

4.598,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4598.10
Acer BIWIN SSD FA100 M.2 512GB

Satıcı: incehesap

4.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 4739
Acer FA100 512GB M.2 PCIe SSD 3300MB Okuma Hızı 2300MB Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: incehesap | 1 yorum

4.769,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 4769.97
ACER Fa100 512gb Pcıe Gen3 M.2 3300mb-2300mb/s Bl.9bwwa.119

Satıcı: incehesap

4.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4779.00
Acer 512GB FA100 3200-2200MB-s PCIe Gen3 x 4 M.2 SSD Disk

Satıcı: SMALLMAN

4.995,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5005.3
Acer 512Gb Fa100 3200-2200Mb-S Pcıe Gen3 X 4 M.2 Ssd Disk

Satıcı: Smallman

5.051,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 5051.60
Acer FA100 512GB M.2 PCIe SSD 3300MB Okuma Hızı 2300MB Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: kuralay | 1 yorum

5.070,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 5070.43
Acer FA100 BL.9BWWA.119 PCI-Express 3.0 512 GB M.2 SSD

Satıcı: Smallman

5.177,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 5177.44
Acer 512Gb Fa100 3200-2200Mb-S Pcıe Gen3 X 4 M.2 Ssd Disk

Satıcı: pazareyle

5.569,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 5569.08
ACER 512Gb Fa100 3200-2200Mb-S Pcıe Gen3 X 4 M.2 Ssd Disk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.723,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5723.67
Acer 512Gb Fa100 3200-2200Mb-S Pcıe Gen3 X 4 M.2 Ssd Disk

Satıcı: Pazareyle

5.944,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

15 5944.55

Acer FA100 SSD Fiyat Geçmişi

Acer FA100 SSD Ürün Ailesi

Acer FA100 SSD Temel Özellikleri

m.2

Acer FA100 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 3 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları BL.9BWWA.119

Acer FA100 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Acer FA100 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.