Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Acer SA100 SSD Fiyatları

Acer SA100 BL.9BWWA.103 2.5" 480 GB SATA 3 SSD

Satıcı: fakotekteknoloji

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3587.08
Acer SA100 BL.9BWWA.103 2.5" 480 GB SATA 3 SSD

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.633,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3633.08
Acer Sa100 480Gb 560Mb-500Mb Sata Ssd

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 3719.10
Acer Sa100 480Gb Sata Ssd 560Mb/S Okuma 450Mb/S Yazma Hızı İle Yüksek Performans

Satıcı: Fakotek Teknoloji

3.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3719.10
Acer SA100 480GB SATA SSD 560MB/s Okuma 450MB/s Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Fakotek Teknoloji | 25 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3899.00
Acer SA100 480GB SATA SSD 560MB/s Okuma 450MB/s Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Fakotek Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 4199.00
Acer SA100 480GB SATA SSD 560MB/s Okuma 450MB/s Yazma Hızı ile Yüksek Performans

Satıcı: Fakotek Teknoloji

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 4399.00
Acer SA100-480GB 2.5" SSD Harddisk 560-500MB-s

Satıcı: SMALLMAN

4.447,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 4447.16
Acer SA100-480GB SATA 3.0 2.5" 480 GB SSD

Satıcı: Smallmantr

4.587,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 4597.75
480GB Acer SA100 560MB-500MB/S Sata SSD

Satıcı: Smallman

4.610,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 4610.66
ACER SA100 480GB 560MB-500MB/S SATA 2.5'' PC SSD BL.9BWWA.103

Satıcı: UYGUNURUNAL

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 4699.06
ACER SA100 480GB 560MB-500MB/S SATA 2.5'' PC SSD BL.9BWWA.103

Satıcı: SMALLMAN

4.816,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 4816.71
ACER 480gb Sa100 (bl.9bwwa.103) Ssd (hddssd0001sa480) Harddisk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.130,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 5130.33
Acer 480 GB SSD Harddisk Sa100 (Bl.9Bwwa.103) (Hddssd0001Sa480) - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.358,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 5358.65

Acer SA100 SSD Fiyat Geçmişi

Acer SA100 SSD Temel Özellikleri

Acer SA100 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Acer SA100 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.