Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntros
3.866,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 3866.50 Adata Legend 960 Max ALEG-960M-1TCS 1 TB 7400/6000 MB/S PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: magic | 13 yorum
3.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 3899.99 Adata Legend 960 Max 1tb 7400-6000mb/s Nvme Pcıe 4.0 M.2 Gen4 Ssd - Soğutuculu (aleg-960m-1tcs)Satıcı: magicteknoloji
3.909,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 3909.99 Adata Legend 960 Max ALEG-960M-1TCS 1 TB 7400/6000 MB/S PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: INTROS
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 3999.00 Adata A-DATA DISK PCI-E 1TB NVME LEGEND 960 ALEG-960-1TCS 7400/5500MB/S/GEN4Satıcı: İNTROS | 12 yorum
4.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 4109 Adata Legend 960 Max ALEG-960M-1TCS 1 TB 7400/6000 MB/S PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: Teknobiyotik
4.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 4149.00