Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Addlink 1TB 500-450 Mb/s 2.5” Sata Iıı SSD AD1TBS20S3S
Satıcı: Nethouse | 3 yorum
5.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 5699.00
Addlink 1tb 500-450 Mb/s 2.5 Sata Iıı Ssd Ad1tbs20s3s 1tb Satıcı: Nethouse
5.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 5699.00
Addlink 1tb 500-450 Mb/s 2.5 Sata Iıı Ssd Ad1tbs20s3s 1tb Satıcı: 2tbilgisayar
5.813,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 5813.20
Addlınk 1 Tb S20 Sata3 2.5 500-450 Ssd Ad1tbs20s3s
Satıcı: 2tbilgisayar
5.821,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 5821.10
Addlink 1tb 500-450 Mb/s 2.5” Sata Iıı SSD AD1TBS20S3S Satıcı: Nethouse
6.434,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 6434.01
ADDLINK 1TB 500-450 MB/s 2.5” SATA III SSD AD1TBS20S3S Satıcı: Nethouse
6.897,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 6897.56
Addlink 1TB 500-450 MB/s 2.5” SATA III 6Gb/s SSD AD1TBS20S3S Satıcı: onlinealisverisyap
9.603,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 9603.95
Addlink 1Tb 500-450 Mb/S 2.5” Sata Iıı 6Gb/S Ssd Ad1tbs20s3s
Satıcı: onlinealisverisyap
9.686,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
8 9686.20
ADDLINK 1TB 2.5” SATA III 6Gb/s SSD 1000 MB/s Yazma Hızı 1000-1999 MB/s Okuma Hızı AD1TBS20S3S
Satıcı: Semira Store
16.715,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
9 16715.02
256 GB
1.979,00 TL
1 TB
5.699,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER