Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Addlink 4TB S95 NVMe Okuma 7400MB-Yazma 7000MB M.2 SSD (ad4TBS95M2P)
Satıcı: Arestrendy
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 44999.00
Addlink S95 PC Depolama Yükseltme için 4 TB SSD 7200 MB/s Maksimum Okuma Hızı PCIe NVMe Gen4 Dahili Katı Hal Sabit Sürücü Satıcı: ZmTeknoloji
44.872,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 44872.00
Addlink S95 Pc Depolama Yükseltme İçin 4 Tb Ssd 7200 Mb/S Maksimum Okuma Hızı Pcıe Nvme Gen4 Dahili Katı Hal Sabit Sürücü
Satıcı: ZmTeknoloji
45.139,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 45139.50
Addlink S95 Pc Depolama Yükseltme İçin 4 Tb Ssd 7200 Mb/S Maksimum Okuma Hızı Pcıe Nvme Gen4 Dahili Katı Hal Sabit Sürücü
Satıcı: onlinealisverisyap
45.139,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 45139.50
Addlink S95 PC Depolama Yükseltme için 4 TB SSD 7200 MB/s Maksimum Okuma Hızı PCIe NVMe Gen4 Dahili Katı Hal Sabit Sürücü - M.2 2280 TLC 3D NAND SSD (ad4TBS95M2P) Tayvan'da Üretilmiştir Satıcı: onlinealisverisyap
46.903,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
5 46913.35
TEMEL ÖZELLİKLER