Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Apacer AP512GAS2280P4U-1 512GB 3500/3000 MB/s M.2 PCIe Gen3x4 SSD Disk Satıcı: incehesap
5.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 5639
Apacer 512GB 3500/3000 MB/s M.2 PCIe Gen3 SSD Disk (AS2280P4U) Satıcı: incehesap
5.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 5459.00
Apacer AS2280P4U 512 GB 3500/3000 MB/s M.2 PCIe Gen3 SSD Disk Satıcı: incehesap
5.471,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 5471.10
Apacer 512GB 3500/3000 Mb/s M.2 Pcıe Gen3 SSD Disk (AS2280P4U)
Satıcı: incehesap
5.681,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 5681.37
512 GB
5.459,00 TL
1 TB
8.999,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ