Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apacer AP2TBAS2280P4UPRO-1 2TB 3500/3000 MB/s M.2 PCIe Gen3x4 SSD Disk
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 11899.00
Apacer As2280p4upro-1 2Tb 3500-3000 Mb/S M.2 Pcıe Gen3x4 Ssd
Satıcı: Teknoraks
11.899,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 11899.40
Apacer AS2280P4UPRO-1 2TB 3500-3000 MB/s M.2 PCIe Gen3x4 SSD (AP2TBAS2280P4UPRO-1) Satıcı: incehesap
12.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 12399.00
Apacer Ap2tbas2280p4upro-1 2tb 3500/3000mb/s M.2 2280 Pcıe 3.0 Nvme Ssd Satıcı: incehesap
12.437,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 12437.10
Apacer 2tb 3500/3000MB/S M.2 Pcıe 4.0 Nvme SSD AS2280P4UPRO-1
Satıcı: teknoraks
12.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 12833.00
Apacer AS2280P4UPRO-1 2TB 3500-3000 MB/s M.2 PCIe Gen3x4 SSD (AP2TBAS2280P4UPRO-1) Satıcı: incehesap
12.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 12929.00
Apacer AS2280P4UPRO-1 2tb 3500-3000 Mb/s M.2 Pcıe GEN3X4 SSD (AP2TBAS2280P4UPRO-1)
Satıcı: incehesap
20.896,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 20896.17
Apacer 2TB AP2TBAS2280P4UPRO-1 3500-3000MB/s M2 NVME GEN3 DİSK Satıcı: Erenler Ticaret
21.944,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
8 21944.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM