Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Apacer 256GB AS350X 560-540 Mb-S 2,5" Sata3 SSD Disk (AP256GAS350XR-1)
Satıcı: incehesap | 3 yorum
2.928,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 2928.57
Apacer AS350X 256GB 560-540MB/s 2.5″ SATA3 SSD Disk (AP256GAS350XR-1)
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
14 dk önce
2 2699.00
Apacer AS350X 2.5" 256 GB SATA III SSD Satıcı: techbasebilgisayar
2.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 2760.00
Apacer 256GB AS350X 560-540 MB-s 2,5" SATA3 SSD Disk (AP256GAS350XR-1) Satıcı: incehesap
2.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 2809.00
Apacer 256GB AS350X 560-540 MB-s 2,5" SATA3 SSD Disk (AP256GAS350XR-1) Satıcı: DNR Bilişim
3.024,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 3024.00
Apacer AS350X 256GB 560-540 Mb/s 2,5'' Sata3 SSD Disk (AP256GAS350XR-1)
Satıcı: ArvenBilişim
3.670,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 3670.00
256 GB
2.699,00 TL
2 TB
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ