Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bory NV890 512GB (2400/1850MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD Satıcı: Lowell Teknoloji
4.406,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 4406.81
Bory Nv890 512Gb (2400/1850Mb/S) M.2 2280 Pcıe 3.0 Nvme Ssd
Satıcı: Lowell Teknoloji
4.416,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4416.60
512 Gb Bory Nv890 M2 2280 3d Nand Nvme Satıcı: LowellTeknoloji
4.567,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 4567.46
Bory 512 GB Bory NV890 M2 2280 3D Nand Nvme
Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum
4.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 4859.00
Bory NV890 512GB Pcıe Nvme M.2 3200-1700MB/S SSD Dısk
Satıcı: ERDO TİCARET
8.138,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 8138.63
Bory Nv890 512Gb Pcıe Nvme M.2 3200-1700Mb/S Ssd Dısk
Satıcı: kaialife
11.609,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 11609.50
512 GB
4.406,81 TL
256 GB
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ