Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Colorful SL500 240 GB SSD Kart Satıcı: JetKlik
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 1709
Colorful 240 Gb Sata 3.0 2.5\ Satıcı: JetKlik
1.642,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 1642.47
Colorful SL500 2.5" 240 GB SATA 3 SSD Satıcı: JetKlik
1.746,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 1746.29
Colorful SL500 2.5 İnç 240 GB Sata 3.0 SSD Satıcı: JetKlik
1.763,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 1763.55
Colorful SL500 240GB SATA3 SSD 500 MB/s Okuma Hızı ile Oyun ve Uygulama Hızlandırıcı
Satıcı: JetKlik | 26 yorum
1.778,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 1778.00
Colorful 240GB Sata 3.0 2.5" (500MB-S -400MB-S) SL500-240GB SSD Harddisk Satıcı: JetKlik
1.780,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 1780.64
240 GB
1.642,47 TL
512 GB
3.199,00 TL
TEMEL ÖZELLİKLER