Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Pliples
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 5999.00 Corsair MP400 2TB PCIe Gen3 NVMe M.2 SSD, 3.480MB/s Okuma 3.000MB/s Yazma Hızı (CSSD-F2000GBMP400R2)Satıcı: DEY ELEKTRONİK
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 6399.00 Corsair MP400 M2 2 TB M.2 3000 MB/s 3480 MB/s SSDSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 6599.00 Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400R2 PCI-Express 3.0 2 TB M.2 SSDSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 6829.00 Corsair MP400 GBMP400R2 3480 3000 2tb M.2 Pcıe (Nvme) SSDSatıcı: DELTA BİLİŞİM VE OTOMASYON
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 6990.00 Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400R2 PCI-Express 3.0 2 TB M.2 SSDSatıcı: Dey Elektronik
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7009 Corsair MP400 CSSD-F2000GBMP400R2 2 TB 3480/3000 PCIe Gen3 M.2 SSDSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
7.037,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7037.97