Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
21 dk önceki fiyat
1 63674 CORSAIR 8 TB MP400 CSSD-F8000GBMP400 3400-3000MB/s M2 PCIE NVME DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
65.293,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 65303 Corsair MP400 CSSD-F8000GBMP400 8 TB M.2 SSDSatıcı: onlinealisverisyap
68.401,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 68401.30 Corsair MP400 CSSD-F8000GBMP400 8 TB M.2 SSDSatıcı: YETMİŞMİLYON
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 68999.00 Corsair MP400 CSSD-F8000GBMP400 8 TB M.2 SSDSatıcı: zmteknoloji
69.455,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 69455.15 Corsair Corsaır Cssd-f8000gbmp400 Force Mp400 Serıes Gen3 M.2 Ssd 8tb 3.480mb/s Okuma Hızı/ 3.000mb/s YazmaSatıcı: Core Bilgisayar
69.597,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 69597.32 CORSAIR 8 TB MP400 CSSD-F8000GBMP400 3400-3000MB/s M2 PCIE NVME DİSKSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
70.470,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
7 70470.40 Corsair CSSD-F8000GBMP400 Force MP400 Series GEN3 M.2 8TB 3.400MB-3.000MB/s SSDSatıcı: Harcıalem | 3 yorum
70.733,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 70733.49 Corsaır Cssd-F8000gbmp400 Mp400 8Tb Gen3 Pcıe X4 Nvme M.2 Ssd 71.673,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 71673.93 Corsaır Cssd-F8000gbmp400 Force Serisi Mp400 Gen3 Nvme M.2 Ssd 8Tb Okuma Hizi 3.480Mb / Yazma Hizi 3.000MbSatıcı: TEBİLON
73.605,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 73605.23 Corsair F8000GBMP400 8 TB SSDSatıcı: onlinealisverisyap
73.968,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 73968.25 Corsair Corsaır Cssd-f8000gbmp400 Force Mp400 Serıes Gen3 M.2 Ssd 8tb 3.480mb/s Okuma Hızı/ 3.000mb/s YazmaSatıcı: Core Bilgisayar
76.621,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 76621.82