Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Veriko
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 2999.00 Corsair 1TB MP600 Core XT NVMe Gen4 Okuma 5000MB-Yazma 3500MB M.2 SSD(CSSD-F1000GBMP600CXT) 3.421,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
2 3431 CORSAIR SSD - CSSD-F1000GBMP600CXT MP600 CORE XTSatıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 3999.00 Corsair Mp600 Core Xt Cssd-f1000gbmp600cxt 1 Tb Pcıe 4.0 Gen4 X4 Nvme M.2 SsdSatıcı: Technoavm
5.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5400.00 Corsair Mp600 Core Xt Cssd-f1000gbmp600cxt 1 Tb Pcıe 4.0 Gen4 X4 Nvme M.2 SsdSatıcı: e-babil elektronik
6.184,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6184.00