Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 4299.00 Corsair Mp600 Pro LPX Cssd-F1000Gbmp600Plp 1 TB 7100/5800 MB/s PCIe Gen4x4 M.2 Nvme SSDSatıcı: Sepetist
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 4999.00 CORSAIR CSSD-F1000GBMP600PLP MP600 PRO LPX PCIe GEN4 M.2 1TB SSD 7.100MB/s OKUMA HIZI/ 5.800MB/s YAZMA HIZI PS5 UyumluSatıcı: Sepetist
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4999.00 Corsair MP600 Pro LPX CSSD-F1000GBMP600PLP 1 TB 7100/5800 MB/S PCIe Gen4 NVMe M.2 SSDSatıcı: Sepetist
5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 5099.00 Corsair 1tb Mp600 Pro Lpx Cssd-f1000gbmp600plp 7000-5800mb/s M2 Nvme Gen4 DiskSatıcı: Technoavm
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 6899.00