Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
100 TBW

Crucial E100 SSD (2 TB) Fiyatları

Crucial E100 2tb Pcıe Gen4 2280 Nvme M.2 Ssd Ct2000e100ssd8

Satıcı: OS

11.959,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 11959.08
Crucial E100 2tb Pcıe Gen4 2280 Nvme M.2 SSD (5000-4500 Mb/s) CT2000E100SSD8

Satıcı: QUEENCK | 2 yorum

13.339,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 13339.08
Crucial E100 2tb Pcıe Gen4 2280 Nvme M.2 Ssd Ct2000e100ssd8

Satıcı: zmteknoloji

13.706,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 13706.47
Crucial E100 2tb Pcıe Gen4 2280 Nvme M.2 Ssd Ct2000e100ssd8

Satıcı: onlinealisverisyap

13.836,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 13836.00
Crucial E100 2Tb Pcıe Gen4 2280 Nvme M.2 Ssd Ct2000e100ssd8

Satıcı: onlinealisverisyap

13.955,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 13955.30
Crucıal Ct2000e100ssd8, E100, 2Tb, 5000/4500, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, Ssd

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

14.089,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 14089.60
CRUCIAL CT2000E100SSD8, E100, 2TB, 5000/4500, Gen4, NVME PCIe M.2 2280, SSD

Satıcı: UZMANLARPC

14.219,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 14219.57
Crucial E100 2TB PCIe Gen4 2280 NVMe M.2 SSD (5000-4500 MB/s)

Satıcı: JADDA

14.346,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 14346.82
Crucial Crucıal CT2000E100SSD8, E100, 2tb, 5000/4500, Gen4, Nvme Pcıe M.2 2280, SSD - YOK

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

16.332,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 16332.19
CRUCIAL CT2000E100SSD8, E100, 2TB, 5000/4500, Gen4, NVME PCIe M.2 2280, SSD

Satıcı: MAESKO

19.868,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 19868.55

Crucial E100 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Crucial E100 SSD Ürün Ailesi

Crucial E100 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

m.2
100 TBW

Crucial E100 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.3 mm
• Ağırlık 6 g
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Aydınlatma Yok

Crucial E100 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.