Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Rastgele Okuma (QD32):
1.200 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
1.000 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Crucial P310 SSD (1 TB) Fiyatları

Crucial P310 1tb 7100 Mb/s - 6000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSD CT1000P310SSD8

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 26 yorum

8.117,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 8117.97
Crucial P310 1TB m.2 2280 NVMe SSD PCIe 7,100MB/s 6,000MB/s , 2280 , 5 YIL Garanti,Gen 4 CT1000P310SSD8

Satıcı: TECHBURADA

8.018,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 8018.01
Crucial P310 Ct1000p310ssd8 1 TB 7100 Mb/s - 6000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSD

Satıcı: vizyonbilgisayar

8.030,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8030.68
Crucial P310 Ct1000p310ssd8 1 TB 7100 Mb/s - 6000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSD

Satıcı: Techburada

8.049,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8049.08
Crucial P310 1tb 7100 Mb/s - 6000 Mb/s M.2 2280 Nvme SSD CT1000P310SSD8

Satıcı: Techburada | 26 yorum

8.136,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 8136.57
Crucial P310 1TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD CT1000P310SSD8 (7100-6000 MBs)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.159,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 8169.04
Crucial P310 Ct1000P310Ssd8 1Tb (7100/6000Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 8349.00
Crucial P310 1Tb M.2 2280 Nvme Ssd Pcıe Ct1000p310ssd8

Satıcı: Techburada

8.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8769.00
Crucial P310 Ct1000p310ssd8 1Tb (7100/6000Mb/S) M.2 2280 Pcıe 4.0 Nvme Ssd (Kutusuz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.936,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8936.40
Crucial P310 1TB (7100/6000MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 8999.00
Crucial P310 CT1000P310SSD8 1TB (7100/6000MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD (Kutusuz)

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.408,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 9408.03
Crucial P310 1TB (7100/6000MB/s) M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 9659.00
Crucial 1TB P310 Serisi 2280 NVMe M.2 SSD (Okuma 7100MB / Yazma 6000MB)

4 yorum

10.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 10769.00
Crucial P310 1TB 7100 MB/s - 6000 MB/s M.2 2280 NVMe SSD CT1000P310SSD8

Satıcı: Parnet

13.596,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 13596.96

Crucial P310 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Crucial P310 SSD Ürün Ailesi

Crucial P310 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
1.200 K IOPS
1.000 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
220 TBW

Crucial P310 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 6000 MB/s
• Sıralı Okuma 7100 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 1.000 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 1.200 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 220 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 2.3 mm
• Ağırlık 10 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Crucial P310 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.