Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Aison | 14 yorum
2.393,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 2393.00 Crucial P5 Plus 500GB CT500P5PSSD8 6600-4000 Mb/s Nvme Pcıe Gen 4 M.2 SSDSatıcı: Aison | 33 yorum
2.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 2450.00 Crucial P5 Plus 500gb Ssd M.2 Nvme Ct500p5pssd8Satıcı: Aison | 20 yorum
2.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 2500.00 Crucial P5 Plus Ct500p5pssd8 500Gb 6600-4000Mbs M.2 Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
2.731,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
4 2731.18 Crucial CT500P5PSSD8 PCIe Gen 4x4 500 GB SSDSatıcı: GarajOnline
2.838,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 2838.00 Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB 6400-4000 MB/S NVMe PCIe Gen 4 M.2 SSDSatıcı: GarajOnline | 3 yorum
2.859,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 2859.98 Crucial 500GB P5 Plus Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 6600MB / Yazma 4000 MB)2 yorum
3.354,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 3354.76 Crucial P5 Plus 500Gb Ssd M.2 Nvme Ct500p5pssd8 3.638,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 3638.79