Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 13273.63 Crucial CT2000T700SSD3 2 TB SSDSatıcı: GarajOnline
13.543,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 13543.24 Crucial T700 2TB Gen5 NVMe M.2 SSD - 12.400 MB/s'ye kadar - DirectStorage özellikli - CT2000T700SSD3 - Oyun, Fotoğrafçılık, Video Düzenleme ve Tasarım - Dahili Solid State SürücüSatıcı: Garaj Online
13.697,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 13697.96 Crucial T700 2Tb Ssd Gen5 Nvme M.2 Ct2000t700ssd3Satıcı: Garaj Onlıne
14.259,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14259.73 Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 TB 12400/11800 MB/S PCIe Gen5 NVMe M.2 SSDSatıcı: GarajOnline
14.336,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 14336.98 Crucial T700 2TB SSD Gen5 NVMe M.2Satıcı: Garaj Online Elektronik
14.574,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 14574.41 Crucial T700 2tb Pcıe Gen5 Nvme M.2 SSD (12400-11800 Mbs) CT2000T700SSD3Satıcı: GarajOnline
14.605,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
7 14605.35 Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 TB 12400/11800 MB/S PCIe Gen5 NVMe M.2 SSDSatıcı: Aison
14.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 14799.00 Crucial T700 2TB SSD Gen5 NVMe M.2Satıcı: Aison
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 14999.00