Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial T705 CT1000T705SSD3 1 TB 13600/10200 MB/S PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD Satıcı: PerfektMarket
10.994,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 10994.00
Crucial T705 CT1000T705SSD3 1 TB 13600/10200 MB/S PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD Satıcı: tektic
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 14999.00
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD (13600-10200 MBs) CT1000T705SSD3
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 6 yorum
18.009,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 18009.00
Crucial T705 1TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD (13600-10200 MBs) CT1000T705SSD3 Satıcı: Erenler Ticaret
26.741,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 26741.35
Crucial T705 1Tb Pcıe Gen5 Nvme M.2 Ssd (13600-10200 Mbs) Ct1000t705ssd3
Satıcı: ylmzhome
29.583,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 29583.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ