Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial T710 2tb Pcıe Gen5 Nvme M.2 Ssd Ct2000t710ssd5 Soğutuculu Heatsink 2 Tb Satıcı: BilgiRize
20.791,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 20791.08
Crucial T710 2tb Pcıe Gen5 Nvme M.2 SSD CT2000T710SSD5 Soğutuculu Heatsink
Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 1 yorum
22.990,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 22990.80
Crucial T710 2TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD CT2000T710SSD5 SOĞUTUCULU Heatsink Satıcı: TİPLEME GAMİNG
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 23009
Crucial T710 2tb Pcıe Gen5 Nvme M.2 Ssd Ct2000t710ssd5 Soğutuculu Heatsink 2 Tb Satıcı: hmdbilgisayar
23.657,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 23657.98
Crucial T710 2TB PCIe Gen5 NVMe M.2 SSD SOĞUTUCULU Heatsink Satıcı: HMD BİLGİSAYAR
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 24999.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ