Everest ES512A SSD (512 GB)

Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Everest ES512A SSD (512 GB) Fiyatları

Everest ES512A 512GB 2.5 SATA3.0 550MB/460MB 3D NAND Flash SSD (Solid State Drive)

Satıcı: LowellTeknoloji

3.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 3979
Everest Es512a 512Gb (550/460Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.756,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3756.30
Everest ES512A 2.5" 512 GB 550/460 MB 3D NAND Flash SATA 3 SSD

Satıcı: lowellteknoloji

3.798,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3798.68
Everest ES512A Sata 3.0 512 GB SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.956,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3956.63
Everest 512GB (550/460MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4059.00
Everest ES512A 512GB 2.5 Sata3.0 550MB/460MB 3D Nand Flash SSD Hard Disk

Satıcı: Lowell Teknoloji | 14 yorum

4.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 4129.00
Everest ES512A 2.5" 512 GB 550/460 MB 3D NAND Flash SATA 3 SSD

Satıcı: azomik

4.181,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4181.04
Everest ES512A Sata 3.0 512 GB SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

4.394,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4394.54
EVEREST ES512A 2.5" 512GB (550/460MB/s) SATA (3D NAND) SSD Disk

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

4.653,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 4653.00
Everest 512GB (550/460MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: AvantajBilişim

5.658,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5658.87

Everest ES512A SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Everest ES512A SSD (512 GB) Temel Özellikleri

Everest ES512A SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 45 g
• Renk Seçenekleri Mavi

Everest ES512A SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.