Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techmarketim | 14 yorum
799,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 799.90 Fly Sv100, 240Gb, 560-540Mb/S, 2.5" Sata3, 3D Nand, Ssd 871,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 871.70 FLY SV100, 240GB, 560-540Mb/s, 2.5" SATA3, 3D NAND, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
881,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 881.49 FLY SV100, 240GB, 560-540Mb/s, 2.5" SATA3, 3D NAND, SSDSatıcı: UZMANLARPC
891,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 891.31 Fly SV100 240GB 560MB/540MB/S Sata3 2.5" 3D SSD FSV1000240SRSatıcı: NetmatikElektronik | 122 yorum
891,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 891.79 Fly Fsv1000240Sr 2.5" 240Gb Sv100 Sata-3 3D 560/540 Mb/Sn Ssd, SiyahSatıcı: SİLVER TEKNOLOJİ
1.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 1000.00 Fly Sv100, 240Gb, 560-540Mb/S, 2.5" Sata3, 3D Nand, SsdSatıcı: ENPOLY STORE
1.020,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1020.41 Fly 2.5" 240GB SV100 Sata-3 SSD 560/540 Mb/sn 2ySatıcı: yeniemarket
1.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 1490.00