Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
300 TBW

Goodram PX600 SSD (1 TB) Fiyatları

GOODRAM PX600 1TB SSD – PCIe Gen4, NVMe, 5000MB/s Okuma, 3200MB/s Yazma, SSDPR-PX600-1K0-80

Satıcı: Gti Bilişim

5.887,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 5897.08
GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 1 TB PCIe M2 SSD

Satıcı: GTI-Bilişim

5.823,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5823.09
GoodRam PX600 1TB NVMe Gen4 5000/3200MB/s M.2

Satıcı: Gti Bilişim

5.939,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 5939.01
Goodram 1tb PX600 Nvme Pcıe 4.0 Okuma 5000MB-YAZMA 3200MB M.2 SSD (SSDPR-PX600-1K0-80) PX600

Satıcı: GTI Bilişim | 113 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 5999.00
Goodram Px600 1tb Nvme Gen4 5000/3200mb/s M.2 Ssd

Satıcı: Gti Bilişim

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 5999.00
GoodRam PX600 1TB NVMe Gen4 5000/3200MB/s M.2

Satıcı: DFSBilgisayar

6.301,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 6301.81
GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 1 TB PCIe M2 SSD

Satıcı: DFSBilgisayar

6.338,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6338.12
Goodram Px600 1tb Nvme Gen4 5000/3200mb/s M.2 Ssd

Satıcı: DFS Bilgisayar

6.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 6660.00
GOODRAM 1TB PX600 Gen4 M.2 NVMe SSD (5000MB Okuma / 3200MB Yazma) Bulk

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.535,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 7535.04
Goodram PX600 1TB NVMe M.2 Bulk SSD Okuma Hızı 5000MB Yazma Hızı 3200MB Bağlantı Tipi M.2

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 7849.00
GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 1 TB PCIe M2 SSD

Satıcı: Fakotek Teknoloji

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 9499.00
GOODRAM 1TB PX600 GEN4 NVMe M.2 BULK SSD (Okuma Hızı 5000MB / Yazma Hızı 3200MB) 9.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 9959.00
GOODRAM 1TB PX600 GEN4 NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 5000MB / Yazma Hızı 3200MB) 14.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 14389.00

Goodram PX600 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Goodram PX600 SSD Ürün Ailesi

Goodram PX600 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2
300 TBW

Goodram PX600 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Derinlik 4 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Goodram PX600 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.