Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
m.2
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD (1 TB) Fiyatları

Hi-Level HLV-M2PCIeSSD2280/1T 1 TB SATA 3 M.2 NVMe PCIe SSD

Satıcı: KASTTECH

6.716,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 6716.00
Hi-Level HLV-M2PCIeSSD2280/1T 1 TB SATA 3 M.2 NVMe PCIe SSD

Satıcı: TNG

7.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 7359.08
Hi-Level M2PCIeSSD2280/1T 1TB 3300/3100MB/s NVMe M.2 SSD Disk 7.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 7519.00
Hi-Level HLV-M2PCIeSSD2280/1T 1 TB M.2 NVMe PCIe SSD

Satıcı: incehesap

7.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7829.00
Hi-Level HLV-M2PCIeSSD2280/1T 1 TB M.2 NVMe PCIe SSD

Satıcı: ramazanmutlu

7.854,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 7854.45
Hi-Level 1TB SATA3 M2 NVMe PCIe SSD 3300-3100MB/s Hızında Yüksek Performans

Satıcı: TNG | 10 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 7999.00
Hi-Level 1TB Hı-Level M2PCIESSD2280/1T 3300/3100MB/s Okuma Yazma Hızına Sahip M.2 NVMe SSD

Satıcı: RotamNet

8.081,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8081.49
HI-LEVEL 1TB HLV-M2PCIeSSD2280/1T 3300- 3100MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

8.084,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 8084.68
Hı-Level 1Tb Hlv-M2pcıessd2280/1T 3300- 3100Mb/S M2 Pcıe Nvme Gen3 Disk

Satıcı: kasvabilişim

8.120,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8120.80
Hı-Level 1Tb Hlv-M2pcıessd2280/1T 3300- 3100Mb/S M2 Pcıe Nvme Gen3 Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

8.153,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8153.70
Hi-Level M2PCIeSSD2280 M2 1 TB M.2 3000 MB/s 3000 MB/s SSD

Satıcı: netsiparis

8.572,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 8572.42
Hi-Level M2PCIeSSD2280 M2 1 TB M.2 3000 MB/s 3000 MB/s SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.651,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 8651.43
Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T 1TB (3300/3100MB/s) M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 8889.00

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD Ürün Ailesi

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD (1 TB) Temel Özellikleri

m.2

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu M.2 2280
• Yükseklik 22 mm
• Genişlik 80 mm
• Renk Seçenekleri Mavi

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Hi-Level HLV-M2PCIESSD2280/1T SSD (1 TB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Alper K****** Profil Resmi

35 yorum

Alper K****** Ps5 uyumlu mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.