Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hiksemi 2TB Future Lite Gen4x4 PCI-e NVMe M.2 2280 SSD 7300MB/s Okuma 6350MB/s Yazma Hızı
Satıcı: LUCKY TREND | 14 yorum
11.271,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 11271.00
Hiksemi Future Lite 2048Gb Ssd, Pcle Gen 4X4, Nvme, 7100Mb/S Okuma Hızı, 6350Mb/S Yazma Hızı
Satıcı: Lotus-Tech
13.298,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 13298.10
Hiksemi Future Lite 2tb 7300mb/s - 6350mb/s Gen4x4 Pcı-e Nvme M.2 2280 Ssd Satıcı: LUCKY TREND
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 13499.00
Hiksemi Future Lite 2TB 7100MB/s - 6350MB/s Gen4x4 PCI-e NVMe M.2 2280 SSD Satıcı: LUCKY TREND
13.807,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 13807.66
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM