Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hiksemi Wave P 512 GB NVMe SSD Satıcı: LUCKY TREND
3.435,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 3435.21
Hiksemi Wave P 512 Gb Nvme Ssd
Satıcı: Lotus-Tech
3.533,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 3533.10
Hiksemi HS-SSD-WAVE(P) 512G 2500MB/s - 1025MB/s PCIe Gen 3 x 4, NVMe M.2 SSD Satıcı: LUCKY TREND
3.571,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 3571.06
Hiksemi Wave (P) 512gb 2500mb/s - 2450mb/s Pcı-e 3.0 Nvme M.2 2280 Ssd Satıcı: LUCKY TREND
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 3599.00
Hiksemi HS-SSD-WAVE(P) 512G 2500MB/s - 1025MB/s PCIe Gen 3 x 4, NVMe M.2 SSD Satıcı: TECHBURADA
3.959,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 3959.01
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ